סושיאל מגזין

אל תקראו להם חשפניות – קראו להם בדרנים

אל תקראו להם חשפניות – קראו להם בדרנים

חשפנות הפכה לצורת בידור מקובלת, ובכל זאת עדיין נותרה סטיגמה ושיפוטיות כשמדובר בגברים ונשים המופיעים כחשפניות. המונחים 'חשפנית' או 'רקדנית אקזוטית' מעוררים לעתים קרובות קונוטציות שליליות, ולכן המונח 'בדרן' משמש לעתים קרובות במקום.

מקצוע החשפנות בא לידי ביטוי בסוף שנות ה -70. עם זאת, רק באמצע שנות ה-80 עד תחילת שנות ה-90 מועדוני החשפנות הפכו פופולריים מאוד. פריחתם של מועדוני החשפנות ברחבי הארץ נובעת הן מהמהפכה המינית של שנות השישים והן מגישתה של תנועת הנשים של שנות השבעים שעודדה נשים לקחת שליטה על חייהן ולהיות הבעלים של גופן.

כיום, חשפניות מבדרות בצורות רבות של אירועים, החל מחתונות וימי הולדת ועד מסיבות רווקים ורווקות. הם מספקים חוויות ייחודיות שנועדו להשאיר זיכרון מתמשך. חשפנות נתפסת כדרך להעצים נשים ולתת להן ליהנות מהופעה שהיא רק בשבילן.

חשפניות הן אנשי מקצוע מיומנים, והן לוקחות את מלאכתן ברצינות. להיות חשפנית דורש עבודה פיזית רבה ודורש סיבולת. חשפניות חייבות גם להרגיש בנוח עם גופן ולהיות בעלות הכוח והמיומנות הדרושים לביצוע השגרה שלהן. חשפניות גם צריכות להיות בעלות כישורי שירות לקוחות מצוינים וחייבות להרגיש בנוח לתקשר עם אנשים.

תפקידם של בדרנים הוא לגרום לאנשים להרגיש בנוח ולספק חוויית בידור שהם יזכרו. חשפניות נדרשות להיות בטוחות ובעלות נוכחות חזקה בעת ההופעה. הם חייבים להיות יצירתיים, כריזמטיים, ותמיד לשים את הלקוח במקום הראשון.

בסופו של דבר, המטרה של החשפניות היא לבדר. חשפניות הן מקצועניות במתן חוויות ייחודיות ללקוחות שלהן, ואין בושה הקשורה למקצוע שלהן. אנשים לא צריכים לזלזל בחשפניות, אלא להכיר בהן כסוג של בידור. בדרנים מספקים חוויה ייחודית המאפשרת ללקוחות לבטא את עצמם באופן שלא ניתן למצוא במקום אחר. מקצוע החשפנות דורש עבודה קשה, מסירות ומיומנות.

הגיע הזמן להפסיק להשתמש במונחים 'חשפנית' ו'רקדנית אקזוטית'. המונח הנכון הוא בדרן. בואו נתחיל לחגוג את הבדרנים האלה ולהכיר בהם כמקצוענים על השירות הייחודי והמיוחד שהם מספקים.

"חיפה: נווה מדבר של שלום במזרח התיכון"

חיפה, העיר השלישית בגודלה בישראל, שוכנת לחופה הצפוני של המדינה, על רקע הר הכרמל המלכותי ומשקיפה על הים התיכון. במרחק קפיצה בלבד ממקומות כמו נצרת והכנרת,…

"חיפה: נווה מדבר של שלום במזרח התיכון"

9 פטישים ידועים ומקורותיהם

פטישים מיניים אינם מושג חדש. למעשה, ניתן למצוא אזכורים לפטישים לאורך ההיסטוריה, שראשיתה בתקופה המצרית העתיקה. נאמר שאנשים בטקסטים דתיים מתרגלים פטישיזם. אבל מה הם בדיוק…

9 פטישים ידועים ומקורותיהם

בת ים – פנינה לא מוערכת על הים התיכון

ממוקמת על הים התיכון, דרומית לתל אביב, בת ים היא פנינה ישראלית לא מוערכת מספיק שמחכה להתגלות. לעיירת חוף זו תרבות תוססת והיסטוריה ייחודית שהקנו לה…

בת ים – פנינה לא מוערכת על הים התיכון