סושיאל מגזין

סקס, קשירות ונערות ליווי

סקס, קשירות ונערות ליווי

סקס קשירות הוא פעילות טעונה מינית שיכולה להיות מרגשת וממריצה כמו כל סוג אחר של משחק מיני. עבור אלה החדשים לרעיון, מין שעבוד כרוך בקשירה, קשירה או ריסון של אחד מבני הזוג, באופן זמני או קבוע, כחלק מחוויה מינית בהסכמה. אם אתם סקרנים לגבי שילוב השעבוד בחיי המין שלכם, יש כמה דברים חשובים שכדאי לקחת בחשבון תחילה.

קשירות, מהיכן מתחילים 

בתור התחלה, תקשורת היא המפתח. לפני שאתם עוסקים בכל סוג של סקס קשירות, חשוב לדבר בפתיחות ובכנות עם בת הזוג שלכם על מה שניכם מרגישים בנוח עם מה שניכם הייתם נהנים. סוג זה של תקשורת פתוחה יעזור להבטיח ששניכם נמצאים באותו עמוד ושהחוויה בטוחה, מהנה ומוסכמת עבור שניכם.

בטיחות גם צריכה להיות המוקד העיקרי שלך אם אתה מעוניין להתנסות עם מין קשירות. לפני שתתחיל, חשוב לדעת את הדרכים השונות לקשור מישהו בבטחה, להגביל את תנועתו ולוודא שתוכל להתיר בקלות את השעבוד לאחר החלתו. אתה צריך גם לוודא שיש לך מילת בטיחות כי השותפה שלך יכול להשתמש כדי לתקשר איתך אם משהו משתבש או שהם צריכים משהו ממך.

קשירות ונערות ליווי

יש הרבה סיבות מדוע לפנות לשירותיהן של נערות ליווי, וגם קשירות הן אחת הסיבות. למשל לעתים בנות הזוג חוששות להתנסות בדברים חדשים, ונערות הליווי מגלות גישה יותר פתוחה. סיבה שנייה היא שלפעמים יש רצון רב לנסות קשירות ודברים חדשים,אבל לא יודעים איך. נערות הליווי יכולות לעזור בכל הנוגע לתהליך של לימוד מיני.   
לא משנה איך תחליטו לשלב סקס קשירות בחיי המין שלכם, המטרה תמיד צריכה להיות להבטיח את ההנאה שלכם ולעזור ליצור חוויה מינית מהנה. עם שילוב של דינמיקת כוח ושליטה, סקס קשירות יכול להיות צורה מרגשת ומספקת מאוד של אינטימיות, כל עוד כל המעורבים מתקשרים בפתיחות ומחויבים לבטיחות תחילה.
ואם תרצו לנסות עם נערות ליווי, תוכלו למצוא אותן באתר zavita.co.il

עלייתן של נערות הליווי: מבט מבפנים על המקצוע העתיק בעולם

המונח "נערת ליווי" נקשר זה מכבר לשערורייה, סודיות וסיפורים מגוחכים על עולם תחתון נסתר. אבל מהי המציאות מאחורי המקצוע עתיק היומין הזה? בעידן המודרני, עולם נערות…

עלייתן של נערות הליווי: מבט מבפנים על המקצוע העתיק בעולם

נערות ליווי: לחקור את עולם החברות המקצועית

כשמדובר בעולם של חברות מקצועית, יש לעתים קרובות הרבה סטיגמה ותפיסות מוטעות סביב המונח "נערות ליווי". בעוד שאנשים רבים עשויים להיות דעות קדומות על מה היא…

נערות ליווי: לחקור את עולם החברות המקצועית

העולם המרתק של נערות ליווי: מעבר לסטריאוטיפים ולטאבו

המילה "ליווי" מעוררת לעתים קרובות דימויים של פעילויות מפוקפקות ושערורייתיות, המתודלקות על ידי סטיגמה חברתית ותיאורים תקשורתיים. עם זאת, המציאות של נערות ליווי והמקצוע שלהן היא…

העולם המרתק של נערות ליווי: מעבר לסטריאוטיפים ולטאבו