סושיאל מגזין

סקס, קשירות ונערות ליווי

סקס, קשירות ונערות ליווי

סקס קשירות הוא פעילות טעונה מינית שיכולה להיות מרגשת וממריצה כמו כל סוג אחר של משחק מיני. עבור אלה החדשים לרעיון, מין שעבוד כרוך בקשירה, קשירה או ריסון של אחד מבני הזוג, באופן זמני או קבוע, כחלק מחוויה מינית בהסכמה. אם אתם סקרנים לגבי שילוב השעבוד בחיי המין שלכם, יש כמה דברים חשובים שכדאי לקחת בחשבון תחילה.

קשירות, מהיכן מתחילים 

בתור התחלה, תקשורת היא המפתח. לפני שאתם עוסקים בכל סוג של סקס קשירות, חשוב לדבר בפתיחות ובכנות עם בת הזוג שלכם על מה שניכם מרגישים בנוח עם מה שניכם הייתם נהנים. סוג זה של תקשורת פתוחה יעזור להבטיח ששניכם נמצאים באותו עמוד ושהחוויה בטוחה, מהנה ומוסכמת עבור שניכם.

בטיחות גם צריכה להיות המוקד העיקרי שלך אם אתה מעוניין להתנסות עם מין קשירות. לפני שתתחיל, חשוב לדעת את הדרכים השונות לקשור מישהו בבטחה, להגביל את תנועתו ולוודא שתוכל להתיר בקלות את השעבוד לאחר החלתו. אתה צריך גם לוודא שיש לך מילת בטיחות כי השותפה שלך יכול להשתמש כדי לתקשר איתך אם משהו משתבש או שהם צריכים משהו ממך.

קשירות ונערות ליווי

יש הרבה סיבות מדוע לפנות לשירותיהן של נערות ליווי, וגם קשירות הן אחת הסיבות. למשל לעתים בנות הזוג חוששות להתנסות בדברים חדשים, ונערות הליווי מגלות גישה יותר פתוחה. סיבה שנייה היא שלפעמים יש רצון רב לנסות קשירות ודברים חדשים,אבל לא יודעים איך. נערות הליווי יכולות לעזור בכל הנוגע לתהליך של לימוד מיני.   
לא משנה איך תחליטו לשלב סקס קשירות בחיי המין שלכם, המטרה תמיד צריכה להיות להבטיח את ההנאה שלכם ולעזור ליצור חוויה מינית מהנה. עם שילוב של דינמיקת כוח ושליטה, סקס קשירות יכול להיות צורה מרגשת ומספקת מאוד של אינטימיות, כל עוד כל המעורבים מתקשרים בפתיחות ומחויבים לבטיחות תחילה.
ואם תרצו לנסות עם נערות ליווי, תוכלו למצוא אותן באתר zavita.co.il

חיפה: עיר של הרמוניה והיסטוריה בישראל

ממוקמת בחוף הצפוני של ישראל, חיפה היא עיר נמל יפהפייה המתהדרת בהיסטוריה עשירה, תרבות מגוונת ונופים עוצרי נשימה. חיפה, המכונה "עיר ההרמוניה", היא תערובת ייחודית של…

חיפה: עיר של הרמוניה והיסטוריה בישראל

הסיבות העיקריות לבקר בעיר תל אביב התוססת בישראל

תל אביב, המכונה לעתים קרובות "העיר שלא עוצרת", היא העיר השנייה המאוכלסת ביותר בישראל והיא מטרופולין משגשג היושב על חוף הים התיכון. תל אביב, שזכתה לכינוי…

הסיבות העיקריות לבקר בעיר תל אביב התוססת בישראל

לחקור את היופי של נתניה: פנינה חופית בישראל

נתניה, הממוקמת לאורך חוף הים התיכון בישראל, מכונה לעתים קרובות "הריביירה הישראלית" בשל חופיה המדהימים, הטיילות המקסימות והאווירה התוססת שלה. עיר חוף זו, עם אוכלוסייה של…

לחקור את היופי של נתניה: פנינה חופית בישראל