סושיאל מגזין

שחרור כוחן של פנטזיות ארוטיות

שחרור כוחן של פנטזיות ארוטיות

פנטזיות ארוטיות הן כלים רבי עוצמה שיכולים לעזור לתבל חיי מין או אפילו ליצור קשר חדש בין בני זוג. אנשים רבים מתביישים לדבר בפתיחות על הפנטזיות שלהם, אבל זה לא צריך להיראות כנושא טאבו או משהו להתבייש בו. למעשה, חקירה וביטוי של פנטזיות שונות יכולים לטפח אינטימיות רגשית ופיזית חזקה יותר.
נערות ליווי

כשמדובר בפנטזיות, כל אחד שונה. חלקם עשויים להיות פשוטים ומשעשעים בעוד שאחרים מורכבים וחקרניים יותר. יתר על כן, סוג הפנטזיות שיש למישהו יכול להשתנות עם הזמן. לדוגמה, מה שאנשים מצאו מאיים או מרגש לפני שנים עשוי להפוך לשגרה. לכן חשוב לשמור על שיחה פתוחה וכנה עם בן הזוג.

זה יכול להיות מועיל לפרק כל פנטזיה לרכיבים; פעולה זו יכולה להקל על הדיון. לדוגמה, מישהו עשוי לחשוב על פנטזיה הכוללת משחק תפקידים. כשמפרקים אותו, הוא עשוי להיות מורכב מאלמנטים כמו התחפשות, משחק תפקידים של דמויות מסוימות ומכות. זה יכול גם לעזור לזהות העדפות ולהקל עליך ועל בן זוגך לחקור את הפנטזיה.

כשזה מגיע לדיבור על פנטזיות, חשוב להיות מבינים ועם ראש פתוח. כבדו את רצונותיו וגבולותיו של בן זוגכם ואל תניחו הנחות לגבי רגשותיו. זו גם הזדמנות מצוינת ללמוד יותר אחד על השני; זו יכולה להיות דרך נהדרת לחקור הנאות טאבו מבלי להרגיש ששופטים אותך.

המפתח הוא לגשת לזה כחוויה לימודית, לא כמבחן. אם פנטזיה אחת לא מצליחה, נצלו את ההזדמנות כדי לדון מדוע. אתה יכול להשתמש במידע זה כדי ללמוד עוד על מה עובד ומה לא, אשר יכול להיות מועיל לחקור פנטזיות עתידיות.

כשמדובר לחקור פנטזיות ארוטיות שונות, תקשורת היא המפתח. גשו אליו בראש פתוח ובלב פתוח וזה יכול להוביל לחוויה מינית מדהימה. שחררו את הבושה או הפחד; היכולת לבטא את הרצונות שלך יכולה להיות משחררת להפליא ויכולה להעמיק את הקשר עם בן / בת הזוג שלך.

"חיפה: נווה מדבר של שלום במזרח התיכון"

חיפה, העיר השלישית בגודלה בישראל, שוכנת לחופה הצפוני של המדינה, על רקע הר הכרמל המלכותי ומשקיפה על הים התיכון. במרחק קפיצה בלבד ממקומות כמו נצרת והכנרת,…

"חיפה: נווה מדבר של שלום במזרח התיכון"

9 פטישים ידועים ומקורותיהם

פטישים מיניים אינם מושג חדש. למעשה, ניתן למצוא אזכורים לפטישים לאורך ההיסטוריה, שראשיתה בתקופה המצרית העתיקה. נאמר שאנשים בטקסטים דתיים מתרגלים פטישיזם. אבל מה הם בדיוק…

9 פטישים ידועים ומקורותיהם

בת ים – פנינה לא מוערכת על הים התיכון

ממוקמת על הים התיכון, דרומית לתל אביב, בת ים היא פנינה ישראלית לא מוערכת מספיק שמחכה להתגלות. לעיירת חוף זו תרבות תוססת והיסטוריה ייחודית שהקנו לה…

בת ים – פנינה לא מוערכת על הים התיכון