סושיאל מגזין

8 פטישי מין נפוצים שכולם צריכים להכיר

8 פטישי מין נפוצים שכולם צריכים להכיר

פטישים מיניים הופכים נפוצים יותר ויותר בחברה שלנו, צוברים יותר ויותר תשומת לב וקבלה בקרב אנשים מכל הגילאים והמינים. משעבוד ומשמעת ועד פטישים הקשורים למזון, תופעה זו נמצאת במגמת עלייה.

אבל מה הם פטישים מיניים? ואיך הם באים לידי ביטוי? במאמר זה, נסתכל על כמה מהסוגים הנפוצים יותר של פטישים ונדון מדוע הם יכולים להיות כל כך משכנעים עבור מי שעוסק בהם.

אז מה הם פטישים? פטיש מוגדר כעניין מיני אינטנסיבי בחלק גוף מסוים או בפעילות מסוימת. חשוב לציין כי משיכה זו אינה מוגבלת רק למינית. פטישים מסוימים עשויים להיות רק על ריחות, מרקמים, מגע או פריטים מסוימים.

כדי להבין כראוי פטיש, חשוב להבין את ההקשר שבו הוא מתפתח. אנשים רבים עם פטישים מפתחים אותם עקב אירועים או חוויות שהתרחשו בעברם. לאירועים אלה עשויה להיות השפעה טראומטית, וכתוצאה מכך קיבעון על פריט או פעילות מסוימת כדי להתמודד.

עם זאת, חשוב להבין שיש הבדל בין פטישים מיניים לפרפיליות. על פי המהדורה החמישית של המדריך האבחוני והסטטיסטי להפרעות נפשיות, פרפיליות הן פנטזיות, דחפים או התנהגויות חוזרים, אינטנסיביים ומעוררים מינית הכוללים חפצים, פעילויות או מצבים יוצאי דופן. פטישים, לעומת זאת, אינם נחשבים לפרפיליות מכיוון שהם בדרך כלל אינם מובילים למצוקה או לפגיעה תפקודית.

עכשיו שיש לנו הבנה טובה יותר של מה הם פטיש, בואו נסתכל על כמה מן הנפוצים ביותר.

1. פטיש רגל

פטיש כף הרגל הוא אחת הצורות הנפוצות ביותר של פטישיזם, בדרך כלל כרוך משיכה לרגליים או נעליים. אנשים עם פטיש לרגליים עשויים למצוא את המראה של כפות רגליים מושכות מעורר ועשויים ליהנות ללקק, לנשק, לעסות ולדגדג אותם. הם עשויים להימשך גם לריח, למרקם או לצבע של כפות הרגליים והנעליים.

2. שעבוד ומשמעת

שעבוד ומשמעת (או BDSM) היא צורה של פעילות מינית הכוללת הגבלת תנועה ושימוש בצעצועי מין או חפצים להנאה. זה יכול לכלול מכות, כיסוי עיניים, קשירה, ואפילו פעילויות קיצוניות יותר כגון משחק אש.

3. מציצנות

מציצנות מאופיינת בפעולה של התבוננות באחרים בסביבה מינית מבלי שהם ידעו. אלה עם פטיש מציצני עשויים ליהנות לראות אחרים כפי שהם מקיימים יחסי מין או לעסוק בפעילויות אינטימיות אחרות. עם זאת, זה יכול להיחשב סוג של תקיפה מינית, ולכן חשוב להיות מודעים להשלכות המשפטיות של מציצנות.

4. מיניות אובייקטיבית

מיניות אובייקטיבית (OS) כוללת משיכה רגשית, פסיכולוגית ו / או מינית חזקה לחפצים דוממים. זה שונה מפטיש מסורתי כי זה כרוך במערכת יחסים אמיתית. אלה עם פטיש מערכת ההפעלה עשויים למצוא את עצמם מרגישים אהבה לאובייקט מסוים (כגון מכונית), הנאה מינית כאשר נוגעים בו, ואפילו רוצה להתחתן או להשתתף במערכת יחסים מחויבת איתו.

5. אקסהיביציוניזם

אקסהיביציוניזם הוא פעולה של חשיפת הגוף (בדרך כלל איברי מין) בפומבי או בפני זר. זה בדרך כלל סוג של סיפוק מיני עבור אקסהיביציוניסט כפי שהם מקבלים התרגשות מן תשומת הלב ואת התגובות מציצניות של הצופים.

6. פטישים למזון

פטישים של מזון כרוכים בשימוש באוכל כצורה של משחק מקדים. זה יכול לכלול האכלה אחד של השני, נגיעות ארוטיות עם פריטי מזון כגון קוביות קרח, ואפילו עיסוק בפעילות מינית בזמן בישול.

7. פטישים רפואיים

פטישים רפואיים כרוכים בהתעוררות על ידי שימוש במכשירים רפואיים, נהלים ותרחישים. זה יכול להיות כרוך בהתעוררות על ידי ניתוחים, בדיקות אבחון, או פנטזיות רפואיות.

8. פטישיזם טרנסווסטי

פטישיזם טרנסווסטי מאופיין בעניין מיני בקרוס-דרסינג. אנשים עם פטיש זה עשויים ליהנות להתלבש בבגדים של המין השני ועשויים להיות מתעוררים על ידי הרעיון להיראות תוך כדי כך.
קרא עוד

אלה הם רק כמה פטישים סקס נפוצים יותר, אבל יש הרבה יותר. חשוב לזכור כי פטישים יכולים להיות צורה בריאה של ביטוי מיני, כל עוד כל הצדדים המעורבים מסכימים לפעילויות שהם עוסקים בהן. עם זאת בחשבון, חשוב לשמור על ראש פתוח ולהישאר משכילים לגבי סוגי הפטישים הקיימים.

חמישה דברים שכדאי לדעת על מועדוני חשפנות

מועדוני חשפנות הם מקומות המתמחים במתן בידור למבוגרים על ידי העסקת רקדנים אקזוטיים או חשפניות הרוקדות לשעשוע האורחים. למרות שהסביבה מיועדת בעיקר להנאה חזותית ומישושית, לעתים…

חמישה דברים שכדאי לדעת על מועדוני חשפנות

בלוג סקס: מדריך לכתיבה וקידום התוכן המקוון שלך

בלוגי סקס הוא סוג של ביטוי דיגיטלי כי הוא צובר במהירות פופולריות. מכיוון שהוא מציע דרך קלה לאנשים לתעד ולדון בחוויות המיניות הייחודיות שלהם, מספר גדל…

בלוג סקס: מדריך לכתיבה וקידום התוכן המקוון שלך

רמת גן: המקום שבו היסטוריה עתיקה, תשתיות מודרניות ואוכלוסייה מגוונת מתקיימות זו לצד זו

רמת גן, הממוקמת בצפון הארץ, היא עיר עם אוכלוסייה מובחנת ומגוונת, נופים יפהפיים והיסטוריה עשירה וארוכת שנים. מחיי לילה תוססים ומסעדות בעלות שם עולמי ועד לאתרים…

רמת גן: המקום שבו היסטוריה עתיקה, תשתיות מודרניות ואוכלוסייה מגוונת מתקיימות זו לצד זו